Praktyka adwokacka

Adwokat Kamil Jagodziński od niemal 30 lat świadczy pomoc prawną w sprawach karnych, karnoskarbowych, cywilnych, rodzinnych, jak również gospodarczych i administracyjnych. Reprezentuje swoich mocodawców przed sądami powszechnymi i urzędami w sporach między osobami fizycznymi i prawnymi na terenie całego kraju.

W swojej wieloletniej praktyce podejmował się obrony oskarżonych w złożonych procesach karnych i karno-skarbowych. Z pełnym zaangażowaniem reprezentował klientów w sprawach rodzinnych i skomplikowanych sporach cywilnych. Każdą, powierzoną sprawę rozważa indywidualnie, szukając najbardziej korzystnego rozwiązania, odpowiadającego oczekiwaniom mocodawców. Podstawą jego działań jest obowiązujący adwokata etos zawodowy, obligujący go do działań zawsze zgodnych z literą prawa. Mając na uwadze poczucie bezpieczeństwa i komfortu klienta oferowana jest konsultacja indywidualna w siedzibie kancelarii.

Adwokat Kamil Jagodziński jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 1991 roku został wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Bydgoszczy. Był członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Bydgoszczy, pełnił funkcję sekretarza Izby.